Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte Vedat Muriqi'nin anlaşmaya evet dediği öğrenildi. Söz konusu anlaşmaya göre Vedat Murigi 2,2 milyon Euro maaş alarak yeni takımında futbol oynamaya devam edecek. V

Vedat Muriqi konusunda yaşanan bu son dakika gelişmesi gündemde bomba etkisine neden oldu. Muriqi kendisine sunulan teklife evet diyerek bir anda gündeme oturmayı başardı.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin gündeminde yer alan bu isim yabancı bir kulüp tarafından yapılan teklife evet diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Transfer gündeminde sıcak gelişme olarak yansıyan bu haber bomba etkisine neden oldu.

Vedat Muriqi En Sonunda Evet Dedi Aylık 2.2 Milyon Euro Maaş Alacak

Ünlü ve yıldız futbolcuları arasında yer alan Vedat Muriqi en sonunda kendisinde sunulan teklife evet dedi. Muriqi verdiği evet cevabı karşısında ayda toplamda 2,2 milyon Euro maaş alarak spor hayatına devam edecek. Spor dünyasında yaşanan bu gelişme ise bir anda manşetlere oturmayı başardı. Vedat Muriqi kendisine sunulan teklife evet diyerek fırtınalar estirmeyi başardı.

Vedat Muriqi yapılan anlaşma ile birlikte aylık toplamda: iki milyon Euro maaş alacak. Acun Ilıcalı'nın da kendi takımına katmak istediği Vedat Muriqi ancak bu teklife sıcak bakmadı. Vedat'ın Muriqi’nin anlaşma sağladığı takım ise ünlü kulüpler arasında yer alıyor.

Spor Basınında Vedat Muriqi Gelişmesi Sunulan Teklife Evet Dedi Toplamda Tamı Tamına 2 Milyon Euro Maaş Alacak

Spor basınında en çok konuşulan konular arasında Vedat Muriqi transferi yer alıyor. Vedat Muriqi kendisine sunulan teklife evet diyerek toplamda tamı tamına: iki milyon Euro maaş alarak spor kariyerine devam edecek. Ünlü kulüplerin peşinde olduğu başarılı futbolcu yapmış olduğu bu transfer ile spor manşetlerindeki yerini almayı başardı. Bu transfer haberi uzun süre konuşulacak. 3 büyük kulübün de peşinde olduğu başarılı futbolcu yapmış olduğu transfer ile gündemde bomba etkisine neden oldu.

Fenerbahçe’nin Genç Yetenekleri Göz Dolduruyor Fenerbahçe’nin Genç Yetenekleri Göz Dolduruyor

Vedat Muriqi Cephesinde Son Dakika Gelişme 2.2 Milyon Euro'ya Evet Diyerek Dikkat Çekmeyi Başardı

Çok sayıda kulübün peşinde koştuğu Vedat Muriqi cephesinde son dakika bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Başarılı futbolcu 2,2 milyon Euro’ya evet diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Vedat Muriqi konusunda yaşanan son dakika gelişmesi haber ve spor manşetlerindeki yerini aldı. Gündemde bomba etkisi yaratan bu transfer haberi uzun süre konuşulacak.

Kosovalı bir gazeteden elde edilen bilgilere göre başarılı oyuncunun yeni bir kulüp ile anlaşma sağladığı ortaya çıktı. Söz konusu kulübün ismi ise blogger olarak açıklandı. Vedat Muriqi yapmış olduğu bu anlaşma ile tüm dengelerin altüst olmasına neden oldu. Vedat Muriqi transferi bu şekilde netlik kazandı.
 
Başarılı İsim Vedat Muriqi Blogger'a Evet Dedi Toplamda 2.2 Milyon Euro Maaş Alacak
Spor dünyasına bomba gibi düşen haberde başarılı isim Vedat Muriqi yer alıyordu. Vedat Muriqi’nin yeni takımı ise kulüp blogger olarak açıklandı. Bu transferle gündem yaratmayı başaran Vedat Muriqi toplamda 2,2 milyon Euro maaş alarak futbol hayatına devam edecek. Ünlü kulüplerin ve başarılı isim Acun Ilıcalı'nın da uzun zamandan beri takip ettiği Vedat Muriqi yapmış olduğu bu transfer ile gündemde yer almayı başardı. Vedat Muriqi bu transferi ile spor hayatına iyi bir şekilde devam etmeyi planlıyor.