Elbet Bir Gün dizisi çekimlerini tamamlayarak seyirci karşısına Fox TV ekranlarında geldi.

Elbet Bir Gün dizisi oyuncuları arasında başrollerde Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk bulunuyor ve bu oyunculara Muhammet Uzuner, Değer Soysal Alp, Ömer Genç, Helin Kandemir, Talha Karcı, Yağmur Özbasmacı ve Osman Karakoç gibi isimler eşlik ediyor.

Elbet Bir Gün Dizisi

2021-2022 sezonunun aşk ve dram türünde olan yapım, ilk tanıtımı ile büyük ilgi çekmeyi başardı. Ailelerinin ölümünden sonra birbirinden kopan ve tam 15 sene sonra yeniden yolları kesişen abla kardeşin hikâyesinin konu edildiği dizi, İlk bölümü ile ekrana geldi. Elbet Bir Gün 1 bölüm izle ile birbirinden ayrılan kardeşlerin nasıl 15 sene sonra bir araya geldikleri görülüyor. 
Gül Oğuz tarafından yönetilen ve Most Production imzası taşıyan dizi, ilgi çekici bir hikâyeye sahip olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Yönetmeliğin yanı sıra proje tasarımının da Gül Oğuz tarafından gerçekleştirildiği dizinin senaryosu Yusuf Reha Alp’in kaleminden çıkar iken dizinin bölüm hikâyesi de Funda Alp ve Didem Kaplan beraber kaleme alıyor. 

Sinem Ünsal'ın canlandırdığı Feride karakteri ve Şebnem Bozoklu'nun hayat verdiği Nesime karakterinin hikâyeleri üzerinden dizi ilerliyor. Nesime, Cemil ( Ömer Genç) ile mutlu olmadığı evliliğinden kaçarken arkasında çocuğunu bıraktığı gibi kardeşini ve tüm ailesini bırakmıştır. Feride de eniştesi Cemil’in yanından kaçtıktan sonra Cemil'in kendisini bulamaması için Gizem olarak ismini değiştirmiştir.

Kendall Jenner ve Erkek Arkadaşı Devin Booker ayrıldı Kendall Jenner ve Erkek Arkadaşı Devin Booker ayrıldı

Feride de Nesime de kendilerine yeni hayat kurmuş ve geçmişi hiç araştırmamışlardır. Gizem bir ailenin yanında büyümüş ve evlenmiştir. Nesime’nin de bir eşi ve çocuğu vardır. İkisi de kendi hallerinde yaşarken bir gün bir televizyon programında Kapadokya'da bir bölgede gecekondu temelinde anne, baba ve 3 çocuğun cesetlerinin olduğunu duyuyorlar. Bu aileden ise sadece 2 kişi kurtulmuştur. Nesime ve Feride. 

 Bu program ile 15 sene önce ailesinin tüm üyelerinin öldürüldüğünü öğrenen Gizem, Cemil'in de hala hem kendisinin hem de sevgilisi ile kaçan ablasının Nesime’nin peşinde olduğunu anlıyor. Gizem kendisi ile beraber ablasının kimliğinin de açığa çıkmaması için uğraşırken mutlu evliliğinde de kocası Mehmet'in ( Burak Yamantürk) kendisinden gizlediği sırları bulunuyor.

Elbet Bir Gün dizisi nerede çekildi sorusunun cevabı da en az konusu kadar merak ediliyor. Dizinin çekimleri için iki ayrı şehir kullanılmıştır. İlk bölümleri, ülkemizin turizm cenneti olarak bilinen başka bir ifade ile peri masalı gibi görüntüleri olan Kapadokya’da çekilmiş ve hikâyenin asıl yerleri için de İstanbul kullanılmıştır.