Bakanlık satış ekranından bir duyuru yaptı. Ayçiçek yağı için satış yapılmaya başlandı. Ayçiçek yağlarını satın almak kişiler için konunun detayları da açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre, 700 ml’lik e 4000 ml’lik şişelerde yağların satıldığı bildirildi.

İslam Memiş dikkat Çeken Açıklamalar Yaptı İslam Memiş dikkat Çeken Açıklamalar Yaptı

Ticaret Bakanlığı tarafından çoğu eşyanın sayısı gerçekleşiyor.  Bakanlık şimdi ise Ayçiçek yağı satışı duyurusunu yaptı. Ticaret Bakanlığı’ nın eşya satış sayfası üzerinden Ayçiçek yağı satış ilanları verilmeye başlandı. Beklemesi sorun olacak eşyalar kategorisinde yer alan yağlar için güncel fiyat 4.913.820 olarak bildirildi. Ayçiçek yağı satın almak isteyenlerin ise bakanlığın yapacağı ihalelere katılması önemli bir şart.

İşte Yağ Satışının Detayları 

Satılık yağlar, 700 ve 4000 ml’ lık şişelerde saklanıyor. Ayçiçeği üretiminde yaşanan özellikle son yıllarda ki artışa göre, yurtiçindeki tüketimin artış göstermesi ve pandemi koşullarında daha çok talebin olması sebebiyle, yağ ihtiyacımızın bir kısmı ithalat yoluyla el de edilir. Tarım ve Orman Bakanlığı yapmış olduğu açıklamada Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan son gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve bitkisel yağ temininde sorun yaşanmaması için her türlü önlemin alındığını söylemişlerdi. Bu kapsam dahilinde alternatif ülkeler ve alternatif yağ türleri için gerekli çalışmalar yapıldı ve ayrıca ayçiçeği yağ ihracatı da durdurulup, hali hazırda bulunan stokların yurtiçi tüketimi karşılayanacak şekilde üretimi kontrol altına alınmıştır.

Bakanlıktan Ayçiçek Satışı İle İlgili Açıklama

Ticaret bakanlığı ekranında bilindiği üzere zaman zaman satış yapılıyor. Bakanlık yine satış ekranından bir açıklama yaptı ve Ayçiçek yağı satışı olduğunu duyurdu. Eğer Ayçiçek yağı satın almak isteyen olursa, bu konu da elini de çabuk tutması gerekiyor. Bu konu dikkat çekti ve Detayları birçok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre yağlar 700 ml ve 4000 ml olarak şişelerde satılacak.

Bakanlık satış ekranından bir duyuru yaptı. Ayçiçek yağı için satış yapılmaya başlandı. Ayçiçek yağlarını satın almak kişiler için konunun detayları da açıklandı.  Yapılan açıklamaya göre, 700 ml’lik e 4000 ml’lik şişelerde yağların satıldığı bildirildi.

Ticaret Bakanlığı tarafından birçok eşyanın da satışı yapılıyor.  Bakanlık son zamanlarda ayçicek satısı yaptığının duyurusunu yaptı. Ticaret Bakanlığı’ nın eşya satış sayfasına giriş yaparak, ilanları hemen görmeye başlayabilirsiniz. Beklemesi sorun olacak eşyalar kategorisinde yer alan yağlar için güncel fiyat 4.913.820 olarak bildirildi.

Ayçiçek Bakanlık satış ekranından bir duyuru yaptı. Ayçiçek yağı için satış yapılmaya başlandı. Ayçiçek yağlarını satın almak kişiler için konunun detayları da açıklandı.  Yapılan açıklamaya göre, 700 ml’lik e 4000 ml’lik şişelerde yağların satıldığı bildirildi.

İhaleye Katılmak Gerekiyor! 

Ticaret Bakanlığı tarafından çoğu eşyanın sayısı gerçekleşiyor.  Bakanlık şimdi ise Ayçiçek yağı satışı duyurusunu yaptı. Ticaret Bakanlığı’ nın eşya satış sayfası üzerinden Ayçiçek yağı satış ilanları verilmeye başlandı. Uzun süre bekletilmesi problem olacak ürünler arasında yer alan yağlar için güncel fiyat 4.913.820 olarak vatandaşlara sunuldu. Ayçiçek yağı satın almak istiyorsanız öncelikle bakanlığın yapacağı ihalelere katılım sağlamak gerekiyor.

 İhale sonucu sayın almak mümkün. Başvuru yapmak isteyenlerin en geç 20 saat içinde başvuru yapmaları da çok önemli. Ticaret Bakanlığı sayfasından son zamanlarda yapılan eşya satışları vatandaşların ilgisinin çekmeye başladı. Son olarak yağ satışı ihalesi başlatıldı. Vatandaşın ayçicek yağı için ilgisi de yoğun oldu. Çabuk tükenecek olan ayçiçek yağı ihalesine hemen katılım sağlamak ve almak gerekiyor.